Kolba Englera, DURAN®, standard USP, z rozszerzonym brzegiem
Treść:
1
Numer produktu:
7022192
Informacje dot. produktu "Kolba Englera, DURAN®, standard USP, z rozszerzonym brzegiem"
Ze względu na jednolitą grubość ścianek kolby Englera są idealne jako szkło do gotowania i do destylacji. Kolby wykonane są z hydrolitycznie odpornego szkła borokrzemowego 3.3.
| Długość ramienia bocznego: | 100 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 216532807 |
| Pojemność nominalna: | 125 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 68 x 215 mm |
| Wysokość: | 215 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Tak |
| Ø: | 68 mm |
| Ø ramienia bocznego: | 7 mm |