Kieszonkowy konduktometrElite CTS Pin/Cup
Treść:
1
Numer produktu:
6290133
Informacje dot. produktu "Kieszonkowy konduktometrElite CTS Pin/Cup"
Kieszonkowy miernik przewodności Elite CTS jednocześnie może wyświetlać:przewodność/TDS/zasolenie/temperaturę.Dostępne zestawy z Pin lub z Cup Sensor. Możliwość ustawienia w stabilnej pozycji pionowej dzięki szczelnemu, przezroczystemu zbiorniczkowi ze wskaźnikiem linii poziomu roztworu.
Zakres dostawy:
Elite CTS Pin/Cup: Miernik wraz z bateriami, smycz
Elite CTS Pin/Cup Kit: Miernikz bateriami, smycz, miękka walizka, saszetki z wzorcami do kalibracji CTS (5 x 1413 µS/cm KCl i 5 x 2764 µS/cm KCl)
- Kalibracja przy użyciu jednego przycisku
- Duży 4-cyfrowy wyświetlacz dwuwierszowy
- Podświetlany wyświetlacz graficzny
- Odczyty automatyczne
- Łatwyw obsłudze, intuicyjna klawiatura
- Automatyczny wyłącznik
Zakres dostawy:
Elite CTS Pin/Cup: Miernik wraz z bateriami, smycz
Elite CTS Pin/Cup Kit: Miernikz bateriami, smycz, miękka walizka, saszetki z wzorcami do kalibracji CTS (5 x 1413 µS/cm KCl i 5 x 2764 µS/cm KCl)
| Specyfikacja | |
| Zakres przewodności: | 0.0 … 200.0 µS / 200 … 2000 µS / 2.00 … 20.00 mS |
| Rozdzielczość: | 0.1 µS / 1 µS / 0.01 mS |
| Dokładność: Punkty kalibracji: | ± 1 % pełnej skali 1 ... 3 punktów |
| Zakres TDS: | 0.0 … 100.0 ppm / 100 ... 1000 ppm / 100 ... 10000 ppm |
| Rozdzielczość: | 0.1 ppm / 1 ppm / 10 ppm |
| Dokładność: Punkty kalibracji: | ± 1 % pełnej skali 1 ... 3 punktów |
| Zakres zasolenia: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 … 10000 ppm 100 ppm ± 1 % pełnej skali |
| Punkty kalibracji: | 1 punkt |
| Zakres temperatury: Rozdzielczość: | 0 … 60.0 °C 0.1 °C |
| Dokładność: | 0 … 50 °C (±0.5 °C + 1 LSD) 50 … 60 °C (±1.0 °C + 1 LSD) |
| Temperatura pracy: Wilgotność względna: | 5 … 45 °C 5 … 85 %, nieskondensowana |
| Kompensacja temperatury: | ATC |
| Wymiary (szer. x dł. x wys.): Waga Elite CTS Pin/Cup: | 202 x 45 x 36 mm 160 g / 150 g |
| Zasilanie: Klasa bezpieczeństwa: | 4 x baterie AAA 1.5 V IP 67 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 150 g |
| Dokładność TDS: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność przewodności: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność temperatury: | ±0,6 °C (0,0 ... 50,0 °C)/±1,1 °C (50,1 ... 60,0 °C) |
| Dokładność zasolenia: | ±1 % pełnej skali |
| Głębokość: | 202 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | ELITECTSCUP |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przewodność: | 0,0 ... 200,0 µS/cm, 200 ... 2000 µS/cm, 2,00 ... 20,00 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość TDS: | 0,1 ppm/1 ppm/0,01 ppt |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,1 µS/cm/1 µS/cm/0,01 mS/cm |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0,10 ppt |
| Szerokość: | 45 mm |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Typ: | Elite CTS Cup |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 45 x 202 x 36 mm |
| Wysokość: | 36 mm |
| Zakres TDS: | 0,0 ... 100,0 ppm/100 ... 1000 ppm/0,10 ... 10,00 ppt |
| Zasolenie: | 0,00 ... 10,00 ppt |