Kasety histologiczne PrintMate, okrągłe szczeliny, bez pokrywy
Epredia Netherlands BV
Treść:
750
Numer produktu:
4688455
Informacje dot. produktu "Kasety histologiczne PrintMate, okrągłe szczeliny, bez pokrywy"
Do rutynowych próbek. Kasety histologiczne są kompleksowo sprawdzane pod kątem jakości druku, jakości przetwarzania i niezawodności podczas osadzania i cięcia.
Siły otwierania i zamykania zostały starannie wyregulowane
Tuby kompatybilne z drukarką PrintMate AS są precyzyjnie zaprojektowane, aby ograniczyć zacięcia i zapobiec przestojom.
Spektrum kolorów zostało wybrane pod kątem niezawodności podczas skanowania
Zawias pokrywy po obu stronach
Do użytku z metalową pokrywą.
Siły otwierania i zamykania zostały starannie wyregulowane
Tuby kompatybilne z drukarką PrintMate AS są precyzyjnie zaprojektowane, aby ograniczyć zacięcia i zapobiec przestojom.
Spektrum kolorów zostało wybrane pod kątem niezawodności podczas skanowania
Zawias pokrywy po obu stronach
| Głębokość: | 41 mm |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Materiał: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | B851010PK |
| Opakowanie: | 10 x Stors po 75 |
| Szerokość: | 28.3 mm |
| UNSPSC: | 41102920 |
| VP: | 10 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 28.3 x 41 x 7 mm |
| Wysokość: | 7 mm |
| Zawartość VP: | 75 |