Kapsle do naczynek z kryzą, aluminiowe, ND11, z membraną, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
4001522
Informacje dot. produktu "Kapsle do naczynek z kryzą, aluminiowe, ND11, z membraną, LLG"
| Grubość: | 1.00 mm |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Kolorowa septy: | Czerwono-pomarańczowy/przezroczysty |
| Materiał: | Aluminium |
| Materiał septy: | Kauczuk naturalny/Butyl/TEF |
| Numer artykułu producenta: | 4001522 |
| Twardość Shore‘a: | 45 A |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wielkość zamknięcia: | ND11 |
| Z otworem: | Tak |
| Ø Otworu: | 5.5 mm |