Kapsle do naczynek z kryzą, ND20, bimetaliczne, magnetyczne, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
6234541
Informacje dot. produktu "Kapsle do naczynek z kryzą, ND20, bimetaliczne, magnetyczne, LLG"
| Grubość: | 3.0 mm |
|---|---|
| Kolor: | red/silver |
| Kolorowa septy: | Niebieski przezroczysty/przezroczysty |
| Materiał: | Aluminium/Steel |
| Materiał septy: | Silikon/PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 6234541 |
| Twardość Shore‘a: | 45 A |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wielkość zamknięcia: | ND20 |
| Z otworem: | Tak |
| Ø Otworu: | 8 mm |