Kapsle do naczynek z kryzą, ND20, aluminiowe, z septą, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
9003454
Informacje dot. produktu "Kapsle do naczynek z kryzą, ND20, aluminiowe, z septą, LLG"
| Grubość: | 3.0 mm |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Kolorowa septy: | Szary/szary |
| Materiał: | Aluminium |
| Materiał septy: | Butyl/PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 9003454 |
| Twardość Shore‘a: | 50 A |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wielkość zamknięcia: | ND20 |
| Z otworem: | Tak |
| Ø Otworu: | 10 mm |