Kanistry z szerokim wlewem, HDPE, z gwintowanym złączem
Treść:
1
Numer produktu:
6058875
Informacje dot. produktu "Kanistry z szerokim wlewem, HDPE, z gwintowanym złączem"
Z szerokim wlewem (88 mm), łatwe do czyszczenia wewnątrz. Mogą być również stosowany jako osadnik.
- Ze stabilizacją UV
- Z uchwytem do przenoszenia i zakręcaną pokrywą
- Gwintowane złącze 3/4"
| Głębokość: | 365 mm |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0431-1030 |
| Pojemność nominalna: | 30 l |
| Szerokość: | 240 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 365 x 485 mm |
| Wysokość: | 485 mm |
| Ø Otworu: | 88 mm |