Kanistry szeroki otwór, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6322316
Informacje dot. produktu "Kanistry szeroki otwór, HDPE"
Otwór wlewowy 88 mm. Oferuje ochronę przed promieniowaniem UV. Otwór uszczelniony do wkręcania korków i zaworów kątowych (szeroki gwint 22 mm). Bezpieczne dla żywności. Zawory kątowe do 9.002 670 i 9.002 671. Wariant 6 l i 11 l z dodatkową wylewką 18 mm.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 264 mm |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 818110 |
| Pojemność nominalna: | 11 l |
| Szerokość: | 132 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 264 x 426 mm |
| Wysokość: | 426 mm |
| Ø Otworu: | 88 mm |