Kanistry, przemysłowe, HDPE
Treść:
25
Numer produktu:
4679547
Informacje dot. produktu "Kanistry, przemysłowe, HDPE"
Zakrętki należy zamawiać osobno.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Ciężar: | 110 g |
| Głębokość: | 109 mm |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000095939 VE=25 |
| Pojemność nominalna: | 2.0 l |
| Szerokość: | 145 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 145 x 109 x 196 mm |
| Wysokość: | 196 mm |
| Ø Otworu: | 34.5 mm |
| Ø zewn. gwintu: | 45 mm |