Kanistry bezpieczne, HDPE, przewodzące prąd, z kontrolą poziomu
Treść:
1
Numer produktu:
4005683
Informacje dot. produktu "Kanistry bezpieczne, HDPE, przewodzące prąd, z kontrolą poziomu"
Odpowiednie do systemu bezpieczeństwa S.C.A.T. Z pływakiem do kontroli poziomu, bez dopuszczenia UN.
Uwaga: Kanistry można uziemić za pomocą odpowiedniego kabla uziemiającego (4.005 653, należy zamówić oddzielnie).
Uwaga: Kanistry można uziemić za pomocą odpowiedniego kabla uziemiającego (4.005 653, należy zamówić oddzielnie).
| Gwint: | S 60/61 |
|---|---|
| Głębokość: | 290 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 108043 |
| Pojemność nominalna: | 20 l |
| Przawodzący elektrycznie: | Tak |
| Regulacja poziomu: | Tak |
| Szerokość: | 185 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 185 x 290 x 500 mm |
| Wysokość: | 500 mm |
| Zatwierdzone przez ONZ: | Nie |