Kanistry Nalgene™, HDPE, Typ 2211
Treść:
1
Numer produktu:
9139906
Informacje dot. produktu "Kanistry Nalgene™, HDPE, Typ 2211"
HDPE. Zakrywki nakręcane wykonane z PP. Trwałe. Pozwalają zaoszczędzić miejsce. Z podziałką i uchwytami ze stali nierdzewnej. Śred. wewn. szyjki 86 mm. Kanistry o poj. 20 L posiadają uchwyty zagłębione.
| Głębokość: | 146 mm |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2211-0020 |
| Pojemność nominalna: | 9 l |
| Szerokość: | 216 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 216 x 146 x 343 mm |
| Wysokość: | 343 mm |
| Ø Otworu: | 86 mm |