Kanistry, HDPE, zatwierdzone przez ONZ
Treść:
1
Numer produktu:
4687104
Informacje dot. produktu "Kanistry, HDPE, zatwierdzone przez ONZ"
Pojemniki uniwersalne pasujące do systemu bezpieczeństwa S.C.A.T. Z zakrętką.
| Gwint: | S 60/61 |
|---|---|
| Głębokość: | 295 mm |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 107755 |
| Pojemność nominalna: | 25.0 l |
| Szerokość: | 250 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 250 x 295 x 475 mm |
| Wysokość: | 475 mm |