Kanister zapewniający oszczędność miejsca, PE
Treść:
1
Numer produktu:
4681729
Informacje dot. produktu "Kanister zapewniający oszczędność miejsca, PE "
Kanister zapewniający oszczędność miejsca, do zbierania odpadów płynnych.
| Gwint: | S 50 |
|---|---|
| Głębokość: | 335 mm |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | R 210-05 |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| Szerokość: | 66 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 66 x 335 x 335 mm |
| Wysokość: | 335 mm |