Kanister, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
9140095
Informacje dot. produktu "Kanister, stal nierdzewna"
Materiał typu 4301.
Zawartość chromu: 17 do 19 %, zawartość niklu: 8,5 do 10 %.
Odporność na korozję.
Zawartość chromu: 17 do 19 %, zawartość niklu: 8,5 do 10 %.
Odporność na korozję.
| Ciężar: | 4.0 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 275 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 11425 |
| Pojemność nominalna: | 20 l |
| Szerokość: | 169 mm |
| UNSPSC: | 24112209 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 169 x 275 x 470 mm |
| Wysokość: | 470 mm |