Inkubatory z mechanicznym kontrolerem, seria B 28
Treść:
1
Numer produktu:
4705499
Informacje dot. produktu "Inkubatory z mechanicznym kontrolerem, seria B 28"
Solidne, małe, wydajne inkubatory z mechanicznym kontrolerem i regulowaną wentylacją, zapewniające dokładne i wiarygodne warunki/
- Zakres pracy: od +30 do +70 °C
- Wewn. szklane drzwi
| Ciężar: | 23 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 250 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 425 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 120 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 4 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 0.25 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9010-0067 |
| Pojemność nominalna: | 28 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±1,0 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 580 mm |
| Temperatura: | 30 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 30 °C |
| Typ: | B 28 |
| Typ wtyczki: | US |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 400 x 250 x 280 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 580 x 425 x 405 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 280 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 405 mm |
| Zasilanie: | 120 V, 60 Hz |
| Z timerem: | Nie |