Inkubatory z chłodzeniem, z modułem Peltiera, seria IPPplus
Treść:
1
Numer produktu:
9538006
Informacje dot. produktu "Inkubatory z chłodzeniem, z modułem Peltiera, seria IPPplus"
Ogrzewanie i chłodzenie odbywa się płynnie za pomocą jednego systemu dzięki modułowi Peltier'a. Pod tym względem chłodzone inkubatory IPP nie tylko przyczyniają się do ochrony klimatu, ale także osiągają dodatkowy spadek kosztów eksploatacji nawet o 90% w porównaniu z technologią sprężarkową.
TwinDISPLAY: panel ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami TFT
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com
- Wyjątkowo ciche, pozbawione wibracji i zajmujące niewiele miejsce, bez konieczności stosowania sprężarki
- Brak kondensacji w komorze wewnętrznej: dzięki zamkniętemu systemowi chłodzenia Peltiera powietrze zewnętrzne nie jest wymieniane
- Moduł oświetleniowy LED dla rozmiarów od 110 do 750 (opcjonalnie): ściemniane światło LED w trzech alternatywnych temperaturach barwowych (zimne białe światło, ciepłe białe światło lub zimne białe i ciepłe białe światło, ściemniane w krokach co 1%)
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com
| Ciężar: | 40 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 250 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 506 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 3 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 140 W |
| Numer artykułu producenta: | IPP30PLUS |
| Pojemność nominalna: | 32 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 585 mm |
| Temperatura: | 0 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | IPP30plus |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Układ chłodzenia: | Moduły Peltiera |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 400 x 250 x 320 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 585 x 506 x 704 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 320 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 704 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |