Inkubatory z chłodzeniem, seria ICP
Treść:
1
Numer produktu:
9538015
Informacje dot. produktu "Inkubatory z chłodzeniem, seria ICP"
Nowa generacja inkubatorów laboratoryjnych z unikalnym kontrolerem ControlCOCKPIT umożliwiającym szybką i intuicyjną obsługę. Idealne dla temperatur zbliżonych do 0 °C i niższych. Umożliwiają szybką zmianę z grzania na chłodzenie, dzięki programowaniu ramp. Wyjątkowo cicha praca.
Standardowe wyposażenie:
TwinDISPLAY: panel ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami TFT
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com.
Standardowe wyposażenie:
- Mikroprocesorowy kontroler PID z systemem automatycznej diagnostyki
- Wnętrze ze stali nierdzewnej No. 1.4301 (ASTM 304)
- Strukturalna, trwała obudowa ze stali nierdzewnej, z tyłu ze stali ocynkowanej
- Wysokotemperaturowe złącza z tyłu urządzenia dla jednofazowego podłączenia zasilania według systemów obowiązujących w poszczególnych krajach i w standardzie IEC
- Wbudowany rejestrator danych o pojemności co najmniej 10 lat
- Kontroler ControlCOCKPIT z możliwością programowania w j. niemieckim, angielskim, francuskim i hiszpańskim
- Cyfrowy minutnik regulowany w zakresie 1 min do 99 dni
- Funkcja SetpointWAIT gwarantuje, że pomiar czasu procesu nie rozpocznie się, zanim właściwa temperatura nie zostanie osiągnięta we wszystkich punktach pomiarowych - opcjonalnie dla wartości temperatury rejestrowanych przez dowolnie pozycjonowany czujnik Pt100 wewnątrz komory
- Regulacja trzech kalibracyjnych wartości temperatury i parametrów określonych dla dodatkowych urządzeń bezpośrednio poprzez ControlCOCKPIT
- Montowane na kółkach z hamulcami
TwinDISPLAY: panel ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami TFT
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com.
| Ciężar: | 157 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 684 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 9 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1.2 kW |
| Numer artykułu producenta: | ICP260 |
| Pojemność nominalna: | 256 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 640 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 824 mm |
| Temperatura: | -12 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | -12 °C |
| Typ: | ICP260 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Układ chłodzenia: | Sprężarka chłodnicza |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 640 x 500 x 800 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 824 x 684 x 1,552 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 800 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1552 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |