Inkubatory z chłodzeniem KT
Treść:
1
Numer produktu:
6269765
Informacje dot. produktu "Inkubatory z chłodzeniem KT"
Inkubatory z chłodzeniem termoelektrycznym, łączą wyjątkową efektywność z niskim zużyciem energii.
- Sterowanie szybkością wentylatora
- Sterownik z programowaniem: segmenty czasowe, praca w czasie rzeczywistym
- Wewnętrzne drzwi z hartowanego bezpiecznego szkła
- Dwie półki ze stali nierdzewnej
- Niezależne zabezpieczenie nadtemperaturowe klasy 3.1 (DIN 12880) z alarmem wizualnym
- Interfejsy do komputera: Ethernet
- Port USB do zapisu danych
| Ciężar: | 102 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 355 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 655 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 10 |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Moc znamionowa: | 0.8 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9020-0289 |
| Pojemność nominalna: | 163 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 600 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 860 mm |
| Temperatura: | 4 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 4 °C |
| Typ: | KT 170 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Układ chłodzenia: | Moduły Peltiera |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 600 x 355 x 765 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 860 x 655 x 1,025 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 765 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1025 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |