Inkubatory z chłodzeniem KB ECO
Treść:
1
Numer produktu:
4687512
Informacje dot. produktu "Inkubatory z chłodzeniem KB ECO"
Inkubator z chłodzeniem z przyjazną dla środowiska technologią Peltiera i technologią komory wstępnego ogrzewania APT.line™ zapewniającą optymalne warunki inkubacji. Idealny do zastosowań w laboratoriach biotechnologicznych, medycznych i farmaceutycznych.
- Zabezpieczenie przed kondensacją i wysychaniem w każdych warunkach pracy
- Bezawaryjna praca dzięki inteligentnej termoelektrycznej kontroli temperatury
- Programowalne temperatury dla przerwanej inkubacji i chłodzenia
- Technologia komory wstępnego ogrzewania APT.line™
- Regulowane zabezpieczenie przed kondensacją
- Minimalne zużycie energii dzięki technologii Peltiera
- Wewnętrzne drzwi wykonane z bezpiecznego szkła
- Komora wewnętrzna w całości wykonana ze stali nierdzewnej
- Ruszty do wkładów wykonane ze stali nierdzewnej
- Wyświetlacz LCD wskazuje temperaturę, dodatkowe informacje i alarmy
- Wewnętrzny rejestrator danych, wartości pomiarowe mogą być odczytywane w otwartym formacie przez USB
- Autotest urządzenia do analizy stanu
| Ciężar: | 196 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 485 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 796 mm |
| Maks. Napięcie: | 120 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 15 |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1.2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9020-0466 |
| Pojemność nominalna: | 400 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 650 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 925 mm |
| Temperatura: | 0 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | KB ECO 400UL |
| Typ wtyczki: | US |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Układ chłodzenia: | Moduły Peltiera |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 650 x 485 x 1,268 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 925 x 796 x 1,946 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1268 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1946 mm |
| Zasilanie: | 120 V, 50/60 Hz |