Inkubatory z chłodzeniem IMP
Treść:
1
Numer produktu:
6284917
Informacje dot. produktu "Inkubatory z chłodzeniem IMP"
- Niezrównana jednorodność i stabilność temperatury zapewniajaca próbkom bezpieczne otoczenie
- Wolna od CFC/HCF poliuretanowa pianka izolacyjna zapewnia wysoką sprawność temperaturową i przeciwdziała kondensacji pary
- Rozbudowane funkcje minutnika z trybami: czasu rzeczywistego, dziennym i tygodniowym
- Intuicyjne programowanie narastania temperatury, odmrażania/chłodzenia i przerw w pracy: do 10 programów z 10 segmentami temperatury, możliwością tworzenia pętli i wyboru sposobu kończenia cyklu
- Regulowane zabezpieczenie nadtemperaturowe dla protokołów wymagających ustawienia granicznej temperatury bezpieczeństwa do ochrony próbek (klasa 2 według normy DIN12880)
- Automatycznie regulowana prędkość wentylatora do utrzymania optymalnej temperatury procesu
- Niezrównana jednorodność i stabilność temperatury zapewniajaca próbkom bezpieczne otoczenie
- Wolna od CFC/HCF poliuretanowa pianka izolacyjna zapewnia wysoką sprawność temperaturową i przeciwdziała kondensacji pary
- Rozbudowane funkcje minutnika z trybami: czasu rzeczywistego, dziennym i tygodniowym
- Intuicyjne programowanie narastania temperatury, odmrażania/chłodzenia i przerw w pracy: do 10 programów z 10 segmentami temperatury, możliwością tworzenia pętli i wyboru sposobu kończenia cyklu
- Regulowane zabezpieczenie nadtemperaturowe dla protokołów wymagających ustawienia granicznej temperatury bezpieczeństwa do ochrony próbek (klasa 2 według normy DIN12880)
- Automatycznie regulowana prędkość wentylatora do utrzymania optymalnej temperatury procesu
| Ciężar: | 84 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 543 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 738 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 9 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 0.45 kW |
| Numer artykułu producenta: | 51031562 |
| Pojemność nominalna: | 178 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 464 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 640 mm |
| Temperatura: | 5 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | IMP180 |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Układ chłodzenia: | Moduły Peltiera |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 464 x 543 x 708 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 640 x 738 x 920 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 708 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 920 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |