Inkubatory z chłodzeniem FOC I, z wewnętrznymi przezroczystymi drzwiami
Treść:
1
Numer produktu:
6316557
Informacje dot. produktu "Inkubatory z chłodzeniem FOC I, z wewnętrznymi przezroczystymi drzwiami"
Wszechstronne inkubatory z chłodzeniem z systemem automatycznej regulacji temperatury dla optymalnej stabilności temperatury.
Wszechstronne inkubatory z chłodzeniem z systemem automatycznej regulacji temperatury dla optymalnej stabilności temperatury.
- 2 wewnętrzne gniazda do podłączenia innych urządzeń
- Oprogramowanie TEMPSoft™ do ustawiania czasów, temperatur, przedziałów i progów alarmowych
- Łączność bezprzewodowa (WIFI) i przewodowa (RS485)
- Przedni panel 3 przycisków (Set, "+", "-")
- Wymuszona wentylacja dla równomiernego rozkładu temperatury
- 2 wewnętrzne gniazda do podłączenia innych urządzeń
- Oprogramowanie TEMPSoft™ do ustawiania czasów, temperatur, przedziałów i progów alarmowych
- Łączność bezprzewodowa (WIFI) i przewodowa (RS485)
- Przedni panel 3 przycisków (Set, "+", "-")
- Wymuszona wentylacja dla równomiernego rozkładu temperatury
| Ciężar: | 36.0 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 550 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Moc znamionowa: | 0.12 kW |
| Numer artykułu producenta: | F10400541 |
| Pojemność nominalna: | 109 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 540 mm |
| Temperatura: | 3 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 3 °C |
| Typ: | FOC 120I |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 540 x 550 x 912 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 912 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |