Inkubatory Midi 40 CO2 małej objętości
Treść:
1
Numer produktu:
4009273
Informacje dot. produktu "Inkubatory Midi 40 CO2 małej objętości"
Inkubatory Thermo Scientific Midi 40 CO2 są przeznaczone dla naukowców do prowadzenia hodowli komórkowej, które wymagają niewielkiej przestrzeni roboczej do obsługi ładunków, wykonywania osobistych aplikacji, lub po prostu w ograniczonej przestrzeni. Z pojemnością 1,4 stopy sześciennej (40 L), Midi 40 dodaje nowy rozmiar do portfela wiodących rozwiązań do inkubacji CO2 firmy Thermo Scientific. Dostarczają one wydajności i możliwości pełnowymiarowych inkubatorów w sposób oszczędzający miejsce, idealny dla tych, którzy chcą uniknąć wspólnego wykorzystania środowiska, które stanowi potencjalne zagrożenie zanieczyszczenia, poprzez niepotrzebny kontakt z próbką i powtarzające się otwieranie drzwi. Łatwy w obsłudze i ekonomiczny, posiadany na własność, w pełni funkcjonalny Midi 40 oferuje niezwykłą wartość w niewielkich gabarytach.
- Zaawansowany mikroprocesor IntrLogic™ II: jasny cyfrowy wyświetlacz oraz intuicyjny panel dotykowy do prostego wprowadzania temperatury, CO2 i danych alarmu, z włącznikiem nastawień zabezpieczonym kluczem, aby zapobiec nieautoryzowanym zmianom parametrów w systemie operacyjnym.
- Komora hodowlana ze stali nierdzewnej: bezszwowa, odporna na korozję i wyjątkowo łatwa w czyszczeniu. Midi 40 jest wyposażony w cztery wymienne półki.
- Wysoka skuteczność zaprojektowanego ogrzewania bezpośredniego: zapewnia równomierną dystrybucję ciepła z wszystkich stron komory, zapewnia precyzyjne sterowanie przy jednorodności ± 0,1°C.
- Precyzyjna i niezawodna kontrola CO2: m.in. dokładny czujnik przewodności termicznej znajduje się bezpośrednio w komorze, co zapewnia właściwe sterowanie i długą żywotność.
- Wyjmowany zbiornik wody: generuje nawilżanie do wartości wilgotności względnej do 95% z szybkim powrotem do wartości zadanej co daje optymalny wzrost komórek.
- Podgrzewane wewnętrzne szklane drzwi: zapewniają bezpieczeństwo próbek zapobiegając niechcianej kondensacji.
- Wygodna komunikacja danych: wyjście sygnału RS-485 jest w standardzie, dodatkowe funkcje alarmowe dźwiękowe i wizualne zapewniają właściwe działanie.
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 28 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 355 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 597 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 4 |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 3404 |
| Pojemność nominalna: | 40 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 305 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 470 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | Midi 40 |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 305 x 355 x 355 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 470 x 597 x 465 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 355 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 465 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |