Inkubatory IN
Treść:
1
Numer produktu:
4665815
Informacje dot. produktu "Inkubatory IN"
Inkubatory do badań, medycyny, farmacji i technologii żywności. Organiczny materiał wsadowy wymaga szczególnie delikatnego ogrzewania. Z tego powodu system ogrzewania i regulacji jest szczególnie zoptymalizowany dla niskich temperatur do +80°C. Aby zapobiec przekroczeniu maksymalnej temperatury, jest ona zwiększana w bardzo wąskim zakresie regulacji i utrzymywana dokładnie na poziomie wartości zadanej.
SingleDISPLAY: panel ControlCOCKPIT z jednym kolorowym wyświetlaczem TFT
Szczegółowy opis modelu "SingleDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com
- Z wszechstronnym ogrzewaniem powierzchniowym
- Świeże powietrze jest wstępnie ogrzane
- Z wewnętrznymi szklanymi drzwiami
Szczegółowy opis modelu "SingleDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com
| Ciężar: | 96 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 584 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 8 |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1600 W |
| Numer artykułu producenta: | IN160 UK |
| Pojemność nominalna: | 161 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 560 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 745 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | IN160 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 400 x 720 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 745 x 584 x 1,104 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 720 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1104 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |