Inkubatory Heratherm General Protocol
Treść:
1
Numer produktu:
4009193
Informacje dot. produktu "Inkubatory Heratherm General Protocol"
Inkubatory Thermo Scientific Heratherm General Protocol zostały zaprojektowane do rutynowych prac w laboratoriach badawczych, medycznych i przemysłowych np. farmaceutycznych czy analizy żywności.
- Konwekcja grawitacyjna: zapewnia łagodny przepływ powietrza w komorze i minimalizuje wysychanie próbek
- Komora ze stali nierdzewnej (1.4016): odporna na korozję
- Intuicyjny interfejs użytkownika: łatwe ustawianie temperatury
- Duży wyświetlacz fluorescencyjny: ułatwia odczyt
- Bezpieczna obserwacja próbek przez wewnętrzne drzwi szklane: bez wpływu na temperaturę wnętrza
- Automatyczny alarm przekroczenia temperatury
- Łatwe do czyszczenia wnętrze z zaokrąglonymi narożnikami
- Niewielkie gabaryty: optymalizacja powierzchni w laboratorium
- Efektywne wykorzystanie wnętrza: system półek o dużej możliwości dostosowania do potrzeb
- Modele nablatowe można ustawiać jedne na drugich bez konieczności stosowania specjalnych narzędzi czy zestawów
- Blokowane kółka: mobilność i stabilizacja (tylko modele podłogowe)
| Ciężar: | 65 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 589 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 738 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 75 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 19 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna 1.4016 |
| Moc znamionowa: | 710 W |
| Numer artykułu producenta: | 51028132 |
| Pojemność nominalna: | 194 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 464 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 640 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 75 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | IGS180 |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 464 x 589 x 708 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 640 x 738 x 920 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 708 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 920 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |