Inkubatory Heratherm™ Advanced Protocol Security | Typ: IMH400-S SS
Treść:
1
Numer produktu:
9534152
Informacje dot. produktu "Inkubatory Heratherm™ Advanced Protocol Security | Typ: IMH400-S SS"
| Ciężar: | 144 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 524 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 770 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 105 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 39 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Moc znamionowa: | 1400 W |
| Numer artykułu producenta: | 51029326 |
| Pojemność nominalna: | 381 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 544 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 778 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 105 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | IMH400-S SS |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 544 x 524 x 1,335 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 778 x 770 x 1,545 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1335 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1545 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |