Inkubatory CO2 z komorami Heracell™ 150i/240i
Treść:
1
Numer produktu:
4672665
Informacje dot. produktu "Inkubatory CO2 z komorami Heracell™ 150i/240i"
Chroń cenne próbki jednocześnie optymalizując wzrost komórek. Inkubatory CO2 z komorami ze stali nierdzewnej lub miedzi zapewniają idealne środowisko in-vitro. Czyste, niezawodne i łatwe w użyciu, charakteryzują się szybką regeneracją i wygodnym interfejsem użytkownika z ekranem dotykowym.
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 81 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 583 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 834 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 55 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 12 |
| Maks. wilgotność względna: | 95 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Moc znamionowa: | 0.64 kW |
| Numer artykułu producenta: | 51032875 |
| Pojemność nominalna: | 240 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K |
| Szerokość wewnętrzna: | 607 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 780 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+3 ... 55 °C |
| Temperatura min.: | +3 °C |
| Typ: | Heracell™ 240i |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wilgotność względna: | 95 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 607 x 583 x 670 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 780 x 834 x 934 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 670 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 934 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |