Inkubatory CO2 CelCulture® z wysokotemperaturową sterylizacją i filtrem ULPA
Treść:
1
Numer produktu:
4678084
Informacje dot. produktu "Inkubatory CO2 CelCulture® z wysokotemperaturową sterylizacją i filtrem ULPA"
Inkubatory CO2 CelCulture® firmy Esco są powszechnie używane w badaniach naukowych do wzrostu i hodowli komórkowych. Typowe obszary zastosowań obejmują inżynierię tkanką, neurologię, badania onkologiczne i inne badania prowadzone na komórkach ssaków.
Opcje na życzenie:
dodatkowe półki, zestawy do układania w stosy, kółka, rejestrator wykresów
Inkubator z cyklem sterylizacji wysoką temperaturą 180 °C, dla skutecznej ochrony przed skażeniem. Zgodny z międzynarodowymi normami dotyczącymi suchej sterylizacji.
- Szybka i równomierna regulacja temperatury i CO2
- Czujnik wilgotności pojemnościowy
- Czujnik CO2 na podczerwień z automatycznym zerowaniem
- Szybki czas powrotu do parametrów temperatury, CO2 i wilgotności po otwarciu drzwi
- Wnetrze ze stali nierdzewnej 1.4301 (AISI 304) lub miedziane
- Łatwy do czyszczenia dzięki zdejmowalnym pokrywom i wewnętrznym drzwiom
- Port komunikacyjny RS485
- Niskie koszty utrzymania
- Możliwość ustawiania jeden na drugim
Opcje na życzenie:
dodatkowe półki, zestawy do układania w stosy, kółka, rejestrator wykresów
- Czujniki odporne na wysoką temperaturę
- Czujnik IR CO2
- System filtracji ULPA z wentylatorem wewnętrznym
- 2 MB wbudowanej pamięci flash do rejestracji danych i zdarzeń
| CO₂: | 0 ... 19.5 % |
|---|---|
| Ciężar: | 120 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 535 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 660 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 7 |
| Maks. wilgotność względna: | 90 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 19.5 % |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Min. wilgotność względna: | 85 % |
| Moc znamionowa: | 1.3 kW |
| Numer artykułu producenta: | 2170295 |
| Pojemność nominalna: | 170 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 505 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 660 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | CCL-170B-8-HHS |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wilgotność względna: | 85 ... 90 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 505 x 535 x 633 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 660 x 660 x 905 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 633 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 905 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |