Inkubatory CO2 CelCulture® z wnętrzem z miedzi/z płaszczem powietrznym i filtrem ULPA
Treść:
1
Numer produktu:
6287243
Informacje dot. produktu "Inkubatory CO2 CelCulture® z wnętrzem z miedzi/z płaszczem powietrznym i filtrem ULPA"
Inkubatory CO2 CelCulture® firmy Esco są powszechnie używane w badaniach naukowych do wzrostu i hodowli komórkowych. Typowe obszary zastosowań obejmują inżynierię tkanką, neurologię, badania onkologiczne i inne badania prowadzone na komórkach ssaków.
Opcje na życzenie:
dodatkowe półki, zestawy do układania w stosy, kółka, rejestrator wykresów
- Szybka i równomierna regulacja temperatury i CO2
- Czujnik wilgotności pojemnościowy
- Czujnik CO2 na podczerwień z automatycznym zerowaniem
- Szybki czas powrotu do parametrów temperatury, CO2 i wilgotności po otwarciu drzwi
- Wnetrze ze stali nierdzewnej 1.4301 (AISI 304) lub miedziane
- Łatwy do czyszczenia dzięki zdejmowalnym pokrywom i wewnętrznym drzwiom
- Port komunikacyjny RS485
- Niskie koszty utrzymania
- Możliwość ustawiania jeden na drugim
Opcje na życzenie:
dodatkowe półki, zestawy do układania w stosy, kółka, rejestrator wykresów
- System filtracji ULPA z wentylatorem wewnętrznym
- System dekontaminacji w 90 °C na mokro
| CO₂: | 0 ... 19.5 % |
|---|---|
| Ciężar: | 70 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 375 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 500 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 4 |
| Maks. wilgotność względna: | 90 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 19.5 % |
| Materiał wnętrza: | Miedź |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Min. wilgotność względna: | 85 % |
| Moc znamionowa: | 0.88 kW |
| Numer artykułu producenta: | 2170081 |
| Pojemność nominalna: | 50 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 345 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 500 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | CCL-050B-8-Cu |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wilgotność względna: | 85 ... 90 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 345 x 375 x 390 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 500 x 500 x 655 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 390 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 655 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |