Inkubatory CO2, BBD 6220
Treść:
1
Numer produktu:
9534140
Informacje dot. produktu "Inkubatory CO2, BBD 6220"
Inkubator CO2 serii BBD 6220 oferują najwyższy standard zabezpieczenia przed najróżniejszymi skażeniami oraz zapewniają stabilne warunki wzrostu. Przystosowany do pracy z patogenami.
Zakres temperatur od +5°C powyżej temperatury pomieszczenia do +50°C.
Wilgotność względna powyżej 95%.
Stężenie CO2 pomiędzy 0 - 20% pod kontrolą mikroprocesora.
Sterylizacja gorącym powietrzem zarówno powierzchni wewnętrznej, jak i czujników w temperaturze 180 °C, co efektywnie eliminuje bakterie, grzyby i przetrwalniki.
Zbiornik wody umieszczony na zewnątrz komory. Woda do nawilżania jest sterylizowana. Komora wykonana ze stali nierdzewnej, z okrągłymi kątami, co ułatwia jej czyszczenie.
Z systemem kontrolującym temperaturę "Heraeus CO2 Autozero". Interfejs szeregowy RS 232 do rejestracji danych i zadawanych wartości parametrów.
Zakres temperatur od +5°C powyżej temperatury pomieszczenia do +50°C.
Wilgotność względna powyżej 95%.
Stężenie CO2 pomiędzy 0 - 20% pod kontrolą mikroprocesora.
Sterylizacja gorącym powietrzem zarówno powierzchni wewnętrznej, jak i czujników w temperaturze 180 °C, co efektywnie eliminuje bakterie, grzyby i przetrwalniki.
Zbiornik wody umieszczony na zewnątrz komory. Woda do nawilżania jest sterylizowana. Komora wykonana ze stali nierdzewnej, z okrągłymi kątami, co ułatwia jej czyszczenie.
Z systemem kontrolującym temperaturę "Heraeus CO2 Autozero". Interfejs szeregowy RS 232 do rejestracji danych i zadawanych wartości parametrów.
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 107 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 585 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 775 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 12 |
| Maks. wilgotność względna: | 95 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Min. wilgotność względna: | 60 % |
| Numer artykułu producenta: | 51020241 |
| Pojemność nominalna: | 220 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 607 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 920 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | BBD 6220 |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wilgotność względna: | 60 ... 95 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 607 x 585 x 669 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 920 x 775 x 855 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 669 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 855 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |