Inkubatory BD-S Solid.Line z naturalnym obiegiem powietrza
Treść:
1
Numer produktu:
4705505
Informacje dot. produktu "Inkubatory BD-S Solid.Line z naturalnym obiegiem powietrza"
Standardowe inkubatory do badań i kontroli jakości.
- Technologia komory wstępnego ogrzewania APT.line™ do dokładnej kontroli temperatury
- Konwekcja naturalna z równomiernym rozkładem temperatury
- Regulowana klapa powietrza wylotowego
- Sterownik cyfrowy z zegarem sterującym
- Drzwi wewnętrzne wykonane z bezpiecznego szkła
- Klasa 3.1 zintegrowane, niezależne, regulowane urządzenie bezpieczeństwa temperaturowego (DIN 12880) z alarmem wizualnym
| Ciężar: | 35 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 350 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 577 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 120 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 3 |
| Moc znamionowa: | 0.3 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9090-0017 |
| Pojemność nominalna: | 62 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,3 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 614 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | BD-S 56UL |
| Typ wtyczki: | US |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 400 x 350 x 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 614 x 577 x 625 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 440 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 625 mm |
| Zasilanie: | 120 V, 60 Hz |
| Z timerem: | Tak |