Inkubator Peltriera z chłodzeniem IPPecoplus
Treść:
1
Numer produktu:
9537845
Informacje dot. produktu "Inkubator Peltriera z chłodzeniem IPPecoplus"
TwinDISPLAY: ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com.
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com.
| Ciężar: | 345 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 750 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 905 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 28 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1.3 kW |
| Numer artykułu producenta: | IPP1400ECOPLUS |
| Pojemność nominalna: | 1360 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 1250 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1435 mm |
| Temperatura: | 0 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | IPP1400ecoplus |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Układ chłodzenia: | Moduły Peltiera |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,250 x 750 x 1,450 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,435 x 905 x 1,913 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1450 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1913 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |