Inkubator Lovibond®DI 10
Treść:
1
Numer produktu:
6291192
Informacje dot. produktu "Inkubator Lovibond®DI 10"
Zaprojektowany do niezawodnej inkubacji preparatów bakteriologicznych w laboratoriach i pracy w terenie.
Zakres dostawy: Inkubator wraz z zewnętrznym zasilaczem uniwersalnym 12 V, zestawem przewodów (UK, UE, USA), zasilaczem samochodowym 12 V
- Niskie napięcie, możliwość pracy w samochodzie
- Mieści do 12 płyt zanurzeniowych lub 10 dysków kwantowych
- Doskonała stabilność temperaturowa
- Programowalne ustawienie okresu inkubacji
- Wyświetlacz LCD Temperatura z przyciskiem sterującym góra/dół
- Szybkie czasy nagrzewania do szybkich testów
- Zewnętrzne diody LED stanu
Zakres dostawy: Inkubator wraz z zewnętrznym zasilaczem uniwersalnym 12 V, zestawem przewodów (UK, UE, USA), zasilaczem samochodowym 12 V
| Ciężar: | 1.7 kg |
|---|---|
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 215 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 56B000701 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 246 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+ 5 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | + 5 °C |
| Typ: | Lovibond®DI 10 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 246 x 215 x 162 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 162 mm |
| Zasilanie: | 240 V |