Inkubator CO2 serii Heracell™ VIOS
Treść:
1
Numer produktu:
6266635
Informacje dot. produktu "Inkubator CO2 serii Heracell™ VIOS"
Inkubator z płaszczem powietrznym o regulowanej temperaturze do hodowli komórek i tkanek z unikalnym systemem przepływu powietrza THRIVE™ zapewniającym szybki czas regeneracji i optymalne warunki wzrostu.
Inkubator z płaszczem powietrznym o regulowanej temperaturze do hodowli komórek i tkanek z unikalnym systemem przepływu powietrza THRIVE™ zapewniającym szybki czas regeneracji i optymalne warunki wzrostu.
- Klasa czystości pomieszczenia ISO 5 dzięki filtracji HEPA
- Cykl sterylizacji wysokotemperaturowej Steri-Run™ w temperaturze 180 °C (czas trwania < 12 godzin) upraszcza czyszczenie i umożliwia jednolitą sterylizację wszystkich powierzchni komory
- Zintegrowany zbiornik wody z pokrywą ochronną dla maksymalnej wilgotności względnej bez tworzenia się kondensatu
- Łatwe napełnianie i opróżnianie zbiornika wody bez konieczności zdejmowania półek
- Jasny wyświetlacz LED z ekranem dotykowym iCAN™ ułatwia monitorowanie i kontrolę wszystkich parametrów inkubacji oraz czynności użytkownika dzięki intuicyjnej nawigacji po menu
- Programowalny kod dostępu zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo
- Wybór języka ułatwia obsługę: Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, japoński, mandaryński
- Wyposażenie standardowe: Kalibracja autostartu, alarm poziomu wody, interfejs USB, bezpotencjałowy styk alarmowy, przepust (Ø 42 mm) z silikonową zatyczką, trzyczęściowe drzwi wewnętrzne, 3 półki
- Klasa czystości pomieszczenia ISO 5 dzięki filtracji HEPA
- Cykl sterylizacji wysokotemperaturowej Steri-Run™ w temperaturze 180 °C (czas trwania < 12 godzin) upraszcza czyszczenie i umożliwia jednolitą sterylizację wszystkich powierzchni komory
- Zintegrowany zbiornik wody z pokrywą ochronną dla maksymalnej wilgotności względnej bez tworzenia się kondensatu
- Łatwe napełnianie i opróżnianie zbiornika wody bez konieczności zdejmowania półek
- Jasny wyświetlacz LED z ekranem dotykowym iCAN™ ułatwia monitorowanie i kontrolę wszystkich parametrów inkubacji oraz czynności użytkownika dzięki intuicyjnej nawigacji po menu
- Programowalny kod dostępu zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo
- Wybór języka ułatwia obsługę: Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, japoński, mandaryński
- Wyposażenie standardowe: Kalibracja autostartu, alarm poziomu wody, interfejs USB, bezpotencjałowy styk alarmowy, przepust (Ø 42 mm) z silikonową zatyczką, trzyczęściowe drzwi wewnętrzne, 3 półki
| CO₂: | 1 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 83 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 576 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 880 mm |
| Maks. Napięcie: | 120 V |
| Maks. Temperatura: | 55 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 10 |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Materiał wkładki: | Miedź |
| Materiał wnętrza: | Miedź |
| Min. Zawartość CO₂: | 1 % |
| Moc znamionowa: | 0.55 kW |
| Numer artykułu producenta: | 50145516 |
| Pojemność nominalna: | 165 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 470 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 637 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+3 ... 55 °C |
| Temperatura min.: | +3 °C |
| Typ: | Heracell™ VIOS 160i |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 470 x 576 x 607 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 637 x 880 x 900 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 607 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 900 mm |
| Zasilanie: | 120 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |