Inkubator CO2 VIOS iDx 165 L
Treść:
1
Numer produktu:
6494166
Informacje dot. produktu "Inkubator CO2 VIOS iDx 165 L"
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 82 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 576 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 880 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 55 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 11 |
| Maks. wilgotność względna: | 93 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 51036153 |
| Pojemność nominalna: | 165 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 470 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 637 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+3 ... 55 °C |
| Temperatura min.: | +3 °C |
| Typ: | Vios™ iDx 165 L |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wilgotność względna: | 93 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 470 x 576 x 607 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 637 x 880 x 900 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 607 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 900 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |