Termomery cyfrowe na poczerwień testo 805 / 805i Opis testo 805i
Treść:
1
Numer produktu:
6287617
Informacje dot. produktu "Termomery cyfrowe na poczerwień testo 805 / 805i Opis testo 805i"
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 97 g |
| Głębokość: | 140 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 250 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -30 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05601805 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 36 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -30 ... 250 °C |
| Typ: | testo 805i |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 36 x 140 x 25 mm |
| Wysokość: | 25 mm |