Infrared thermometer RAY LIGHT | Type: RAY LIGHT
Treść:
1
Numer produktu:
6521433
Informacje dot. produktu "Infrared thermometer RAY LIGHT | Type: RAY LIGHT"
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 99 g |
| Głębokość: | 85 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 400 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 31.1143.13 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 39 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -50 ... 400 °C |
| Typ: | RAY LIGHT |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 39 x 85 x 156 mm |
| Wysokość: | 156 mm |