Incubator hood TH 15 | Description: Incubator hood TH 15
Treść:
1
Numer produktu:
9838465
Informacje dot. produktu "Incubator hood TH 15 | Description: Incubator hood TH 15"
| Ciężar: | 21 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 450 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6161 000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 510 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | TH 15 |
| UNSPSC: | 40101800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 510 x 450 x 455 mm |
| Wysokość: | 455 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |