: Cooling Thermal Shake Touch w/o block ISTHBLCTSN, 230V, 137 mm x 269 mm x 262 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4680428
Informacje dot. produktu ": Cooling Thermal Shake Touch w/o block ISTHBLCTSN, 230V, 137 mm x 269 mm x 262 mm"
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 4.9 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność prędkości: | ±2 % |
| Dokładność prędkości: | 2 % |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 35 °C |
| Głębokość: | 269 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 35 °C |
| Maks. prędkość: | 3000 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 5 °C/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30573842 |
| Prędkość: | 300 ... 3,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Szerokość: | 262 mm |
| Temperatura: | RT-17 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -17 °C |
| Typ: | ISTHBLCTS |
| UNSPSC: | 41103801 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 262 x 269 x 137 mm |
| Wysokość: | 137 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |