InLab® OptiOx Pro-DES
Treść:
1
Numer produktu:
4714521
Informacje dot. produktu "InLab® OptiOx Pro-DES"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 65 mm |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Nasycenie: | 0 ... 500 % |
| Numer artykułu producenta: | 30786580 |
| Stężenie: | 0 ... 50 mg/l |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® OptiOx Pro-DES |
| Ø Trzonu: | 12 mm |