: Immersion sensor type K, Kl.1, 230x3,0mm -100...+1100°C without cable
Treść:
1
Numer produktu:
4680534
Informacje dot. produktu ": Immersion sensor type K, Kl.1, 230x3,0mm -100...+1100°C without cable"
| Długość: | 230 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 1100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6010-0576 |
| Temperatura: | -100 ... 1,100 °C |
| Temperatura min.: | -100 °C |
| Typ czujnika: | Sonda zanurzeniowa |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (Ø x dł.): | 3 x 230 mm |
| Ø: | 3 mm |