Il. przedziałów 9 x 4 Szer. 135 mm Gł. 360 mm Wys. 153 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654888
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 9 x 4 Szer. 135 mm Gł. 360 mm Wys. 153 mm"
| Głębokość: | 360 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 36 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE27400 |
| Szerokość: | 135 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 9 x 4 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 135 x 360 x 153 mm |
| Wysokość: | 153 mm |
| Wysokość pudełka: | 16 mm |