Il. przedziałów 6 Szer. 140 mm Gł. 140 mm Wys. 628 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654807
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 6 Szer. 140 mm Gł. 140 mm Wys. 628 mm"
| Głębokość: | 140 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 6 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE24566 |
| Rodzaj statywu: | Rzędy |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 140 x 628 mm |
| Wysokość: | 628 mm |
| Wysokość pudełka: | 100 mm |
| Z krioboxami: | Nie |