Il. przedziałów 3 x 4 Szer. 135 mm Gł. 360 mm Wys. 140 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654896
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 3 x 4 Szer. 135 mm Gł. 360 mm Wys. 140 mm"
| Głębokość: | 360 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 12 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE27420 |
| Szerokość: | 135 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 3 x 4 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 135 x 360 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Wysokość pudełka: | 45 mm |