Il. przedziałów 23 Szer. 92 mm Gł. 135 mm Wys. 614 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654862
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 23 Szer. 92 mm Gł. 135 mm Wys. 614 mm"
| Głębokość: | 135 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 23 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE27142 |
| Szerokość: | 92 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 92 x 135 x 614 mm |
| Wysokość: | 614 mm |
| Wysokość pudełka: | 25 mm |