Il. przedziałów 2 x 7 Szer. 135 mm Gł. 630 mm Wys. 173 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654964
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 2 x 7 Szer. 135 mm Gł. 630 mm Wys. 173 mm"
| Głębokość: | 630 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 14 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE27610 |
| Szerokość: | 135 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 2 x 7 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 135 x 630 x 173 mm |
| Wysokość: | 173 mm |
| Wysokość pudełka: | 85 mm |