Il. przedziałów 2 x 4 Szer. 135 mm Gł. 360 mm Wys. 133 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654900
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 2 x 4 Szer. 135 mm Gł. 360 mm Wys. 133 mm"
| Głębokość: | 360 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 8 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE27430 |
| Szerokość: | 135 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 2 x 4 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 135 x 360 x 133 mm |
| Wysokość: | 133 mm |
| Wysokość pudełka: | 65 mm |