Il. przedziałów 14 Szer. 83 mm Gł. 83 mm Wys. 775 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4654762
Informacje dot. produktu "Il. przedziałów 14 Szer. 83 mm Gł. 83 mm Wys. 775 mm"
| Głębokość: | 83 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 14 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TE24495 |
| Rodzaj statywu: | Rzędy |
| Szerokość: | 83 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 83 x 83 x 775 mm |
| Wysokość: | 775 mm |
| Wysokość pudełka: | 50 mm |