Il. komór 10 Śred. 6 mm
Paul Marienfeld GmbH & Co. KG
Treść:
50
Numer produktu:
6257796
Informacje dot. produktu "Il. komór 10 Śred. 6 mm"
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 mm |
| Kolor: | Czarny na przezroczystym |
| Krawędzie: | Szlifowane 90° |
| Liczba dołków / komór: | 10 |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 1216690 |
| Pole na oznaczenia: | Jednostronny |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 76 x 26 mm |
| Ø wnęk / komór: | 6 mm |