Igły jednorazowe Sterican® , stal chromowo-niklowa, do zastosowań specjalnych
Treść:
100
Numer produktu:
6284218
Informacje dot. produktu "Igły jednorazowe Sterican® , stal chromowo-niklowa, do zastosowań specjalnych"
- Igły cienkościenne
- Wykonane ze stali nierdzewnej, chromowo-niklowej
- Gładka powierzchnia z lekką powłoką silikonową
- Przezroczysty plastikowy zamek Luer wykonany z polipropylenu
- Piasta oznaczona kolorami zgodna z ISO 6009
- Igły cienkościenne
- Wykonane ze stali nierdzewnej, chromowo-niklowej
- Gładka powierzchnia z lekką powłoką silikonową
- Przezroczysty plastikowy zamek Luer wykonany z polipropylenu
- Piasta oznaczona kolorami zgodna z ISO 6009
| Długość: | 40 mm |
|---|---|
| Fazowana końcówka: | półtępa |
| Kolor: | Czerwony |
| Numer artykułu producenta: | 4550400B |
| Opakowanie: | Pakowane pojedynczo |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41-12-20-01 |
| Wskaźnik: | G 18 x 1 1/2" |
| Ø zewnętrzna: | 1.2 mm |