Igły do strzykawek, PP/stal nierdzewna, jednorazowe, sterylne
Treść:
100
Numer produktu:
4688123
Informacje dot. produktu "Igły do strzykawek, PP/stal nierdzewna, jednorazowe, sterylne"
Z końcówką typu Luer do zakładania na jednorazowe strzykawki. Sterylne, w pudełkach po 100 szt.
| Długość: | 50 mm |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 310205 |
| Sterylny: | Tak |
| Typ: | BD Microlance™ |
| UNSPSC: | 42-22-15-00 |
| Wskaźnik: | 18 x 2" |
| Ø zewnętrzna: | 1.20 mm |

